Polerka elektryczna RUPES BIGFOOT LHR 15 ES

0,00 €
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Polerka elektryczna RUPES BIGFOOT LHR 15 ES to doskonałe narzędzie dla osób, dla których liczy się wysoka jakość wykonania i osiągnięcie jak najlepszych wyników prac w krótkim czasie. 

Niezawodna konstrukcja 

Polerka Rupes BIGFOOT dzięki specjalnej konstrukcji orbitalnej oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii, jest zdecydowanie bardziej wydajna. Oznacza to, że w przeciwieństwie do zwykłych polerek rotacyjnych, ta nie pozostawia na powierzchni hologramów oraz nie przyczynia się do powodowania jakichkolwiek uszkodzeń. Zatem praca z polerką marki Rupes jest bezpieczna nie tylko dla obrabianej powierzchni, ale również dla samego użytkującego. 

Znakomite rezultaty w każdych warunkach 

Polerka Rupes BIGFOOT może służyć zarówno osobom doświadczonym, jak i tym dopiero zaczynającym przygodę z auto detailingiem. Oznacza to, że urządzenie zostało doskonale przygotowane do unikania błędów, jakie mogliby popełniać młodzi detaliści. Przez cały czas pracy, jest zachowywana pełna kontrola urządzenia, dzięki czemu na każdym poziomie zaawansowania jesteśmy w stanie uzyskać połysk i głębie koloru.