Producenci

Promocje

Najczęściej kupowane

Regulamin

Sklep Internetowy "OneDetailing" działający pod adresem www.onedetailing, prowadzony jest przez:

 

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Regulamin określa zasady korzystania przez klientów sklepu internetowego. Złożenie zamówienia/założenie konta w sklepie OneDetailing jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

3. Dane osobowe podane podczas składania zamówienia/zakładania konta w sklepie internetowym Shiningcar są gromadzone i przetwarzane zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

 

4. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

 

5. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

6. Cena produktu uwidoczniona na stronie sklepu internetowego podana jest w złotych polskich i zawiera wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz cła. Ceny produktów nie zawierają jednak kosztów dostawy, które – jeżeli występują – są wskazywane w trakcie składania zamówienia oraz dostępne są na stronie sklepu internetowego.

 

7. Czas realizacji zamówienia podano na stronie internetowej sklepu.

 

8. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

 

9. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

10. Należność za zamówienia internetowe należy wpłacać na konto bankowe dostępne po złożeniu zamówienia.

 

11. W tytule przelewu powinien znalezć się numer zamówienia oraz imię i nazwisko podane przy zamówieniu. Dane te są niezbędne do przeprowadzenia transakcji. Ich brak może spowodować znaczne wydłużenie w czasie realizacji zamówienia.

 

12. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

 

13. Maksymalny czas oczekiwania na przelew to 3 dni robocze od przyjęcia zamówienia przez sklep. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.

 

14. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

 

15. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

16. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

18. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier lub listonosz,

- przelewem bankowym na konto sklepu.

 

19. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej  paczkomatów InPost, kuriera InPost lub Poczty Polskiej.

Koszt dostawy podany jest każdorazowo przy składaniu zamówienia

 

20. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 

21. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

22. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

23. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „OneDetailing" są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

24. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu internetowego umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

25. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien niezwłocznie tj. tego samego dnia, którego odebrał paczkę z paczkomatu lub od kuriera, powiadomić mailowo sprzedającego. Na adres: sklep@onedetailing.pl

 

26. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy