Producenci

Promocje

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Soft99 King of Gloss Light Metallic & Pearl połysk i ochrona 300g

Nowy produkt

Twardy wosk do jasnych lakierów dający wysoki połysk.

Więcej szczegółów

W magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


99,00 zł brutto

Więcej informacji

Soft99 King of Gloss Light Metallic & Pearl to twardy wosk nadający połysk i zapewniający ochronę karoserii samochodu. Odpowiedni do jasnych (srebrnych, złotych, jasnoniebieskich) lakierów typu metalik lub lakierów perłowych. Preparat wzmacnia również działanie powłok hydrofobizujących. Okres trwałości połysku może trwać nawet do 3 miesięcy.

Sposób użycia:

1. Przed zastosowaniem należy upewnić się czy preparat jest odpowiedni do danego koloru lakieru.
2. Przed aplikacją spłukać wodą piasek, pył i inne zabrudzenia z karoserii. Pozostałą na karoserii wodę wytrzeć.
3. Nałożyć odpwiednią ilość preparatu na załączoną do zestawu gąbkę i rozprowadzić równomiernie na karoserii, tworząc cienką warstwę.
4. Pozostawić do wyschnięcia na około 5-10 minut (w temperaturze około 20°C), następnie zetrzeć czystym, miękkim ręcznikiem

- Pozostawienie preparatu na karoserii na dłuższy czas może sprawić, że preparat stanie się trudny do wytarcia lub może to doprowadzić do powstawania plam lub nierównomiernego koloru.
- Ponieważ latem preparat wysycha szybko zaleca się aplikowania kolejno na poszczególnych częściach samochodu (dach, drzwi, maska itd.)
- Po użyciu dokładnie umyć ręce mydłem.

Pojemność: 300g

19 innych produktów w tej samej kategorii: