Elektryczna szlifierka mimośrodowa MIRKA Deros 625CV DIA 150 mm

  0,00 €
  Brutto
  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

  Skuteczna pomoc podczas prac szlifierskich 

  Szlifierka mimośrodowa Mirka Deros, to najskuteczniejsza pomoc podczas obrabiania jakiejkolwiek powierzchni. Możemy ją stosować w przemyśle drzewnym, samochodowym czy nawet stoczniowym. Szlifierka Mirka Deros to cała masa nowoczesnych rozwiązań technologicznych, do których możemy zaliczyć m.in. bezszczotkowy silnik, szczycący się bezawaryjnością oraz wydłużoną żywotnością. Ponadto, obudowa urządzenia została wykonana z najlepszych materiałów, co uczyniło ją lekką i ergonomiczną. 

  Mirka Deros posiada także specjalne wloty powietrza, które prowadzone do samego centrum obszaru nakładki, znacznie poprawiają cyrkulację, a co za tym idzie – zwiększa się zdolność eliminowania pyłu, powstałego w wyniku szlifowania określonej powierzchni. 

  Długoletnia gwarancja 

  Kupując szlifierkę mimośrodową Mirka Deros można liczyć na specjalną gwarancję zaoferowaną przez producenta, określoną jako „2+1”. Polega ona na wydłużeniu okresu gwarancji o 1 rok. Dzięki temu ochrona nad naszym urządzeniem trwa łącznie 3 lata. Należy pamiętać, że aby gwarancja została wydłużona, konieczna jest rejestracja urządzenia na stronie producenta, w czasie nie dłuższym niż 30 dni od zakupu.